Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Wyniki pierwszego etapu konkursu historycznego "Czynem i łzą Górka - dzieło Starkiewicza"

Busko-Zdrój, 28 maja 2012 r.

PROTOKÓŁ

z przebiegu I etapu konkursu historycznego

„Czynem i łzą – Górka dzieło Starkiewicza"

dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 

W dniu 28 maja 2012 r. odbył się I etap etapu konkursu historycznego „Czynem i łzą – Górka dzieło Starkiewicza" zorganizowany przez Urząd Miasta i Gminy Busko-Zdrój wraz z Radą Obchodów Roku Starkiewicza. W konkursie wzięło udział 40 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu gminy Busko-Zdrój.

Skład komisji konkursowej:

Przewodniczący – Przemysław Nowak

Członkowie:

  • Barbara Galant
  • Anna Rak
  • Jolanta Dziadowicz-Radosz
  • Mariusz Żabiński

Wyniki uczniów szkół gimnazjalnych:

l.p. Nazwisko i imię ucznia Szkoła Ilość pkt
1. Jędrszczyk Justyna SG Zbludowice 39
2. Szczepańska Emilia SG nr 1 w Busku-Zdroju 39
3. Zardzewiały Katarzyna SG nr 2 w Busku-Zdroju 37
4. Charczuk Natalia SG nr 2 w Busku-Zdroju 35
5. Grabińska Sylwia SG Zbludowice 35
6. Opozda Marta SG Zbludowice 34
7. Pruska Karolina SG Zbludowice 34
8. Szczepanowska Klaudia SG nr 2 w Busku-Zdroju 34
9. Buczak Patrycja SG Zbludowice 33
10. Kułaga Michał SG nr 1 w Busku-Zdroju 33
11. Wojnowska Dominika SG nr 1 w Busku-Zdroju 33
12. Styrcz Kamila SG nr 2 w Busku-Zdroju 33
13. Sokołowska Kaja  SG nr 1 w Busku-Zdroju 32
14. Kosela Monika SG nr 1 w Busku-Zdroju 32
15. Minasjan Meri SG nr 1 w Busku-Zdroju 32
16. Kosmala Dominika SG Zbludowice 32
17. Zoch Joanna SG nr 1 w Busku-Zdroju 31
18. Talacha Zuzanna SG Zbludowice 31
19. Solarska Daria SG Zbludowice 30
20. Kosik Dominika SG nr 2 w Busku-Zdroju 30
21. Bąk Wiktoria  SG nr 1 w Busku-Zdroju 29
22. Galant Kinga SG nr 1 w Busku-Zdroju 29
23. Chłosta Karolina SG nr 2 w Busku-Zdroju 29
24. Janiec Jakub SG nr 2 w Busku-Zdroju 29
25. Cienkiera Anna ZSS w Busku-Zdroju 29
26. Sowula Wiktoria SG Zbludowice 29
27. Charczuk Dorota SG Zbludowice 27
28. Kozłowski Karol SG nr 1 w Busku-Zdroju 25
29. Sliwińska Katarzyna ZSS w Busku-Zdroju 26
30. Mrugała Bartłomiej SG nr 2 w Busku-Zdroju 22


Do II etapu konkursu zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy w I etapie uzyskali powyżej 70 % z pracy konkursowej (31 pkt i powyżej).

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w II etapie konkursu:

  1. Jędrszczyk Justyna
  2. Szczepańska Emilia
  3. Zardzewiały Katarzyna
  4. Charczuk Natalia
  5. Grabińska Sylwia
  6. Opozda Marta
  7. Pruska Karolina
  8. Szczepanowska Klaudia
  9. Buczak Patrycja
  10. Kułaga Michał
  11. Wojnowska Dominika
  12. Styrcz Kamila
  13. Sokołowska kaja
  14. Kosela Monika
  15. Minasjan Meri
  16. Kosmala Dominika
  17. Zoch Joanna
  18. Talacha Zuzanna

Wyniki uczniów szkół ponadgimnazjalnych:

W konkursie wzięło udział 10 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z I Liceum Ogólnokształcącego
im. T. Kościuszki, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. M. Kopernika i Zespołu
Szkół Specjalnych w Busku - Zdroju.

Poszczególni uczniowie uzyskali następujące wyniki:

  1. Sylwia Bielawska ILO – 46 pkt (92%),
  2. Justyna Chabinka ZSP nr 1 – 48 pkt (96%),
  3. Aleksandra Cupiał ZSP nr 1 – 45 pkt (90%),
  4. Małgorzata Kojs ZSP nr 1 – 31 pkt (62%),
  5. Michalina Kozieł ILO – 46 pkt (92%),
  6. Emanuela Malęga ILO – 39 pkt (78%),
  7. Anna Matoga ILO – 32 pkt (64%),
  8. Sylwia Ścieżka ILO – 30 pkt (60%),
  9. Joanna Tomal ZSS – 33 pkt (66%),
  10. Aleksandra Wojtas ZSP nr 1 – 39 pkt (78%).

Do II etapu konkursu zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy w I etapie uzyskali powyżej 70 % z pracy konkursowej.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w II etapie konkursu:

  1. Sylwia Bielawska ILO,
  2. Justyna Chabinka ZSP nr 1,
  3. Aleksandra Cupiał ZSP nr 1,
  4. Michalina Kozieł ILO,
  5. Emanuela Malęga ILO,
  6. Aleksandra Wojtas ZSP nr 1.